Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

 
 

Magistrát města České Budějovice - Odbor sociálních věcí

Poskytujeme služby samosprávy. Poskytujeme kompletní servis vyřizování žádostí pro naše občany. Poradenství od naší samosprávy vám v mnohém pomůže. Naše instituce se vyznačuje ochotou. Během úředních hodin máme pro vás otevřeno. Vysvětlíme vám, za jakých podmínek máte nárok na sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Zprostředkujeme Vám cestu k bohu. V nouzi se u nás setkáte s pomocí. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Přijďte kdykoli na setkání naší církve.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Územní pracoviště České Budějovice

Naší nabídce na účast na politickém životě neodoláte. Plníme jen srozumitelné cíle. Členové naší strany jsou otevřeni nápadům a názorům voličů. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Strakonice

Každý z vás může využít naši nabídku na účast na politickém životě. Zajistíme srozumitelnou formulaci našich cílů. Jsme strana, která Vám ochotně vysvětlí svůj program. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Představitelé naší strany mají velké znalosti v politice.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Tábor

Straníkům nabízíme účast na politickém životě. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Naše strana si dává záležet na ochotném přístupu k voličům. Dbáme to, abychom tvořili srozumitelné cíle. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Jindřichův Hradec

Naše strana je ta správná, pokud se chcete účastnit politického života. Program naší strany je velice otevřený. Dbáme to, abychom tvořili srozumitelné cíle. Jsme strana s velkou ochotou poradit svým voličům. Díky našim znalostem z politické oblasti má náš program smysl.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magistrát města České Budějovice - Odbor dopravy a silničního hospodářství

Náš samosprávní úřad je vám k dispozici. Jednou z našich služeb je také poradenství. Přesvědčte se sami o ochotě našich úředníků. Pro návštěvy máme otevřeno během úředních hodin. Staráme se o vyřizování vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Blatná - Odbor dopravy

Působíme jako samosprávný orgán. Dbáme na to, aby byla dodržována stanovená lhůta pro vyřizování žádostí a stížností. Ochota vůči našim občanům je u nás vždy samozřejmá. Úřad je otevřen po-pá během stanovených úředních hodin. Využijte u nás i možnosti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linka důvěry České Budějovice, o.p.s.

Naše organizace se zabývá humanitární pomocí. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. S našimi klienty jednáme vždy ochotně. Jednou z našich služeb je také pomoc v nouzi. Všechny děti jsou v naší organizaci vítány. Pro mládež připravujeme zajímavý program.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Portus Prachatice

Poskytujeme okamžitou humanitární pomoc při mimořádných událostech. Seriózně přistupujeme k problematice chudoby postižených zemí. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Zavazuje nás ochota českých občanů přispívat na naši činnost. Připravíme pro vás různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku