Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

 
 

Náboženská obec Církve československé husitské v Tachově

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Pomáháme lidem v nouzi. Přijďte se také zapojit do našich bohoslužeb. Zabýváme se pořádáním duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů v České republice

Jsme tou správnou volbou, pokud chcete oživit svůj duchovní život. Pomůžeme vám s duchovním myšlením na cestě k bohu. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Rádi Vás uvítáme při společných setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Územní pracoviště Plzeň

Naše politická strana vám nabízí účast na politickém životě. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Naši kandidáti prokazují dobré znalosti regionů, za které kandidují. Naše strana se vyznačuje velkou otevřeností. Při spolupráci s představiteli naší politické strany budete spokojeni s jejich ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Domažlice

Nabídku účasti na politickém životě Vám garantujeme. Dbáme to, abychom tvořili srozumitelné cíle. U naší strany můžete počítat s ochotou. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem. Disponujeme znalostmi z politického života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Odloučené pracoviště Klatovy

Našim členům nabízíme účast na politickém životě. Disponujeme znalostmi z politického života. Zástupci naší politické strany jsou velice ochotní. Věnovali jsme velké úsilí tomu, jak srozumitelně popsat cíle naší politické strany. Snažíme se být otevření svým voličům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Křesťanské středisko pomoci ENA

Poskytujeme možnost sociální pomoci. Díky příspěvkům a ochotě našich pracovníků jsme mohli pomoci v mnoha oblastech. Pomáháme na organizovaných setkáních. Ručíme za serioznost. Pokud jste v nouzi, poskytneme vám pomoc. Využijte i možnosti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Plzni

Naše strana je ta správná, pokud se chcete účastnit politického života. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Jsme jednou z politických stran, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z politického fungování. Zajistíme, aby naše cíle byly srozumitelné. Každý volič, který otevřeně vyjadřuje podporu naší politické straně, je našim důležitým partnerem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Tachově

Našim straníkům nabízíme účast na politickém životě. V našem programu najdete i aspekt otevřenosti našich představitelů. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života. Na ochotu členů naší politické strany se můžete spolehnout. Zaručujeme, že naše cíle jsou srozumitelné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní pracoviště v Draženově

Přidejte se k nám, nabízíme Vám mimo jiné účast na politickém životě. Chceme prosadit informační otevřenost všech politických stran. Vedení strany si vám dovoluje předložit srozumitelné cíle našeho politického působení. Naše strana je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu. Na naše znalosti z politického života se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Národní památkový ústav

Naši nabídku účastnit se politického života může využít každý člen strany. V programu naší strany najdete jen srozumitelné cíle. Jsme otevřeni novým názorům. Naše politická strana disponuje velkou ochotou. Prezentujeme se velkými znalostmi z různých oblastí života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku