Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Jazykové školy

 

Jazyková škola ITALIANO

Naše instituce sídlí ve velmi příjemném prostředí. Kvalifikovaný a seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce usilovně pracuje na zvyšování kvality poskytovaného vzdělání. V rámci vzdělávání nabízíme také poradenství. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazykové kurzy Frýdek-Místek

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Pro naše vyškolené zaměstnance bude vaše vzdělávání hračka. Zakládáme si na seriozním jednání. Naši pracovníci vám odborně poradí. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Ochotně vám poskytneme potřebné vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Astra-Tomcat mateřská škola

Neváhejte navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Služby naší instituce a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. U nás pracují jen vyškolení pracovníci. Naše mateřská škola nabízí dětem příjemné prostředí plné zábavy a vzdělání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Betica

Aby se vám dobře učilo, nabízíme vám k tomu příjemné prostředí. Obraťte se na naše vyškolené zaměstnance. Zakládáme si na seriozním jednání. Naše vzdělávací instituce přináší i možnost poradenství. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Naše vzdělávací instituce je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Angličtina - Aktivně - Ludmila Vinterová

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Management naší vzdělávací instituce klade velký důraz na seriózní tým zaměstnanců, splňující náročná kritéria kvalifikace. Námi poskytovanou službou je tlumočení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Angličtina - Aktivně - jazyková škola

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou vyškolení zaměstnanci, a v neposlední řadě především nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Serioznost je jedním z hlavních atributů naší společnosti. Specializujeme se na odborné poradenství. Našim zákazníkům zajišťujeme tlumočení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazyková škola LINGO

Vzdělávejte se v příjemném prostředí naší instituce. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Nabízíme veškerou odbornou znalost. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce, která poskytuje vysoce kvalitní vzdělání, nabízí v případě potřeby i poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LITE Liberec, o.p.s

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout. Naše instituce přináší i možnost poradenství v oblasti vzdělávání. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LITE Liberec, o.p.s

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Rádi vám předáme své znalosti a dovednosti. Zaručíme se za kvalitu a spolehlivost našich vyškolených zaměstnanců. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou vždy seriózní a mají kultivovaný projev. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní. Zaměstnanci naší instituce Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně vzdělávání v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LITE Liberec, o.p.s

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Zabýváme se nejen vzděláváním a poradenstvím. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Na ochotu členů naší instituce se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku