Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Interní ordinace

 

MUDr. Elvíra Hromádková, internista

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Můžete využít naší odborné péče. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Zegzulková, internista

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Na konzultaci u nás se budete těšit. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Poruba, dietolog

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí si u nás nebudete připadat jako u lékaře. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Můžete si u nás vybrat z několika oblastí odborné péče. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eliška Ichnovská, interní lékař

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Zaručujeme vám ochotu našich zdravotnických pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Svoboda, interna

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Nabízíme klientům nepřetržitou odbornou péči. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Křístková, internista

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Každou vaši objednávku řešíme individuálně. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Spilka, interní lékař

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. U nás zažijete opravdu individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milena Vránová, internista

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zúčastněte se také našich zdravotních konzultací. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Artner, internista

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Naším cílem je odborná péče a kvalitní služby pro vás. Pracujeme s ohledem na individuální potřeby každého z klientů. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tamara Lhoťanová - internista, hematologie

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Objednejte se k nám na konzultace. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Poskytujeme odbornou péči. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku