Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Hotely

 
 

Elmontex, spol. s r.o. - Hotel Elmontex

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ISORA

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Pronajměte si u nás apartmán. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Uvolněte se po dlouhém dni při příjemné masáže. Jsme také vybaveni spolehlivým satelitem. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. K vybavení našich koupelen patří vana.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Akord

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Specializujeme se na wellness pobyty. V našem baru budete jistě spokojeni. Pokud hledáte pro vaši rekreaci dokonalé soukromí, nabízíme ubytování v chatách. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Zaměřujeme se také na organizaci nejrůznějších společenských akcí. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Pro příjemné vyplnění vašeho času stráveného u nás můžete využít zapůjčení lodiček. Pro příjemné chvíle nabízíme společenskou hru šipky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování s vanou. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Pro naše hosty připravíme chutné jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel PULS

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. Na náš hotel se můžete spolehnout. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Park Inn Ostrava

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Zařídíme Vám ubytování v hotelu. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. U nás můžete využívat i klimatizaci. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Max, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Rádi vám poskytneme k užívání i elektrické přípojky. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu. Neváhejte využít i našeho zavedeného salonku. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. U nás si můžete užívat i jízdy na lodičkách. Svůj volný čas můžete vyplnit i hraním šipek. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Brioni ****

Hledáte-li hezké ubytování, rádi vám jej poskytneme. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Můžete také využít kempové ubytování. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. S radostí vás obsloužíme i v našem baru. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našich apartmánech. Prostory našeho hotelu vás zajisté okouzlí. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. U nás si můžete také zahrát oblíbený golf. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Nabízíme ubytování s možností využití lodičky. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Ve volných chvílích si přijďte zahrát šipky. Nabízíme ubytování v pokojích s koupelnou a vanou. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamaison Business & Conference Hotel Imperial Ostrava

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. V naší nabídce naleznete také ubytovací i jiné služby. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Zpříjemněte si svůj pobyt u nás také návštěvou sauny. Neváhejte skočit do našeho bazénu. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Nabízíme vám příjemné prostředí našeho hotelu pro vaši dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MARIA - Milan Ševčík

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. U nás můžete také využívat bezpečné lodičky. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. U nás si můžete užívat i relaxační masáže. S wifi u nás můžete počítat. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Naši hosté mají zajištěno parkování. V našem areálu můžete uspořádat i své oslavy. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. V našem baru budete jistě spokojeni. Jídlo patří také do nabídky našeho ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel TRIO

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Máme širokou nabídku wellness pobytů. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Poskytujeme kvalitní ubytování v hotelu. S wifi u nás můžete počítat. Připraveny jsou pro vás služby s možností zapůjčení lodičky. Hrajete-li rádi šipky, u nás máte možnost. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Využijte skvělé nabídky a ubytujte s v našem pěkném kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku