Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Dopravní zdravotní služby

 

Otakar Hačka - dopravní sanitní služba

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. Naši odborníci využívají své znalosti při léčení svých pacientů. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Norek - sanitní služba

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. Poskytneme konzultaci každému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní zdravotní služba Asociace samaritánů ČR Trutnov Malé Svatoňovice

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. S naší odbornou péčí budete maximálně spokojeni. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Jedonek - dopravní zdravotní služby

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sanitrans, spol. s r.o.

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Můžeme vám nabídnout své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Na konzultaci u nás se budete těšit. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pragomedika, společnost s ručením omezeným

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Semotán - Sejida Trans-Rescue

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ambulance Meditrans, s.r.o.

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Můžete využít naší odborné péče. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RZ assistance, s.r.o.

Nabízíme odborné zdravotní služby. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AM Trans, s.r.o.

Máme širokou nabídku zdravotnických služeb. Zaručujeme vám individuální přístup ke každému z našich klientů. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku