Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Domy dětí a mládeže

 

Domov Don Bosko SKM

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Zaměstnanci naší instituce jsou velice vstřícní a ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času Korunka

Přijďte si prohlédnout skutečně příjemné prostředí pro vzdělávání. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Ke každému vašemu požadavku přistupuje naše instituce maximálně seriózně. Díky našemu vzdělávání budete mít větší znalosti. Využijte také naše poradenství v oblasti vzdělávání. Vyškolení zaměstnanci jsou u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vratimov

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Naše instituce nabízí ochotu individuální pomoci každému studentovi. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Rádi vás budeme vzdělávat a předávat vám své bohaté znalosti. O výuku se starají naši vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Naši ochotu vyjít vám vstříc ohledně vašich vzdělávacích požadavků vám garantujeme. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje vysokou kvalifikací, zkušenostmi a kultivovaným projevem. V naší instituci pracuje také fotograf.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Bystřice

Poskytujeme odbornou výuku v příjemném prostředí. Naše rady vám mohou v mnohém pomoci. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru vzdělávání. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. Přihlaste se na naše kurzy a budou vás učit jen vyškolení zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce disponuje dostatkem odborného a seriózního personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Naši pracovníci vám ochotně pomohou se vzděláním. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Nabízíme vzdělávací kurzy podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asterix - středisko volného času Havířov

U nás je příjemné prostředí na vdělávání. Neváháme se s ochotou věnovat každému jednotlivci. Při vzdělávání Vám rádi poskytneme vlastní bohaté znalosti. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže Brno - Žabovřesky

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Nabízíme své znalosti pro vaše kvalitní vzdělání. Ke každému z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Možnost odborného poradenství jistě oceníte. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lužánky - středisko volného času

V naší instituci na vás dýchne přátelská atmosféra a příjemné prostředí. V naší vzdělávací instituci se studujícím věnuje tým zkušených odborníků s požadovanými znalostmi. Know-how naší vzdělávací instituce je poskytování kvalitního vzdělávání, inovace učebních postupů a poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Najděte si také cestu do naší mateřské školy. Vzdělání v oboru zahradník s námi snadno získáte. Naše knihovna tu je pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junior - Dům dětí a mládeže, Brno

Poskytujeme služby v příjemném prostředí. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. V naší vzdělávací instituci se pyšníme bohatými znalostmi. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Naše vzdělávací instituce zaručuje serióznost. U nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Na naší střední škole máme k dětem individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku