Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Domovy s pečovatelskou službou

 

Pavlína Kožušníková, pečovatelská služby

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Individuální přístup ke klientům je u nás zajištěn.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov sv. Alžběty

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Připravíme vám odborné konzultace. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. U nás se budete cítit příjemně. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charita Kyjov - Dům s pečovatelskou službou

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Palata - Domov pro zrakově postižené

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Běchovice

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. U nás se shledáte nejen s ochotou v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce. U nás se budete cítit příjemně. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SENIOR-CLUB.cz

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Snažíme se o příjemné prostředí našich ordinací, ve kterých se budete cítit dobře. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Speciální domov pro mentálně postiženou mládež

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům s pečovatelskou službou Harmonie

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Ke všem klientům se snažíme přistupovat individuálně. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obvodní ústav sociálně-zdravotnických služeb

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pečovatelská služba Prahy 6

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Ochotné a vstřícné jednání je naší výsadou. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku