Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Domovy mládeže

 

Domov mládeže, Ostrava - Mariánské Hory

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce věnují velké úsilí vysoké kvalitě poskytovaného vzdělání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu a poradenství. Nabízíme jen korektní a seriozní jednání. Využijte příležitost a studujte na naší vysoké škole. Nabídneme Vám i pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže, Ostrava-Hrabůvka, Krakovská 1095

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. Naše střední škola dovede vaše děti k dospělosti. Nabízíme studium na vysoké škole. Součástí naší vzdělávací instituce je také jídelna. Knížky z naší knihovny vám jsou k dispozici. Nabízíme Vám také pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zahradnická škola Ostrava, příspěvková organizace

V naší vzdělávací instituci máme opravdu příjemné prostředí. Naši pracovníci mají bohaté znalosti svého oboru. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Zajišťujeme také možnost vhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola uměleckých řemesel a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno Domov mládeže

Naše vzdělávací instituce nabízí pro naše studenty příjemné prostředí. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. Naše vzdělávací instituce poskytuje také poradenství. Zaměstnáváme ty nejlépe vyškolené zaměstnance. Na naší střední škole se vaše děti naučí samostatnosti. Ubytujte se v prostorách naší vzdělávací instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy Brno - Domov mládeže

Naše instituce si zakládá na příjemném prostředí při vzdělávání. Na ochotě si u nás zakládáme. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Neváhejte využít našich bohatých znalostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže Marie Steyskalové

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Naším cílem je předávání znalostí. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci vám garantujeme ochotu všech zaměstnanců. Naši vyškolení zaměstnanci vám rádi předají své vědomosti. Naše instituce nabízí vzdělání v oblasti ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní studentský domov Petrinum

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Jsme velice seriozní institucí. Rádi vám pomůžeme prohloubit vaše znalosti. Ochota pracovníků naší instituce je naší základní vlastností. Naši vyškolení zaměstnanci se s vámi podělí o své vědomosti. Přijímáme přihlášky na naši střední školu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova - Domov mládeže

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Naše vzdělávací instituce může nabídnout vedle vysoké kvality poskytovaného vzdělání i vysokou úroveň odborného poradenství. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Znalosti, které u nás získáte, se vám jistě budou hodit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola Brno, spol. s r.o. - Domov mládeže

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. K našemu vybavení náleží příjemná jídelna. Předáváme bohaté znalosti budoucím malířům. Studujte u nás obor zámečník. Přinášíme vám také možnost vzdělání v oboru elektrikář. Nabízíme kvalitní vzdělání pro truhláře. Nabízíme kurzy pro řezbáře. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Poskytujeme také příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Církevní domov mládeže Svaté Rodiny a Školní jídelna, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce má snahu vytvářet příjemné prostředí. Zaručujeme Vám ochotu jednání. U nás se setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Využijte nabídky obědů v naší jídelně. Přinášíme možnost příjemného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku