Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Domácí ošetřovatelská péče

 

HODINOVÁ DCERA HOŠIHODKA

Nabízíme odborné zdravotní služby. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. Nabízíme vám individuální přístup. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Samarita

Máme stálou nabídku služeb v oboru zdravotnictví. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Sjednejte si u nás také zdravotní konzultace. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Generace Brno

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Při léčbě pacientů uplatňujeme své rozsáhlé znalosti. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Zajistíme vám odbornou péči. U nás zažijete opravdu individuální přístup. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedikúra J.T.

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. U nás můžete požádat i o konzultace. U nás uplatňujeme nejnovější ortopedické poznatky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gerontologické centrum

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. V rámci naší činnosti nabízíme také odbornou péči. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GERIA

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Domácí zdravotní a ošetřovatelská péče je poskytovaná našimi kvalifikovanými sestrami. Zabýváme se rehabilitačním oborem a služby poskytujeme pro širokou veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Polívková

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. S našimi odborníky v oboru zdravotnické péče budete v dobrých rukou. U nás je možné využít odborné konzultace a poradenství. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní stacionář Foibé

Spolehlivé zdravotnické služby jsou vám k dispozici. V případě potřeby vám rádi zajistíme odbornou zdravotní péči. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb Kuřim

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. Směrodatný je u nás vstřícný a individuální přístup. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Zajišťujeme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městský ústav sociálních služeb Klatovy

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku