Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Čištění vozidel

 
 

Jan Dokoupil, mytí a údržba automobilů

Přinášíme vám širokou nabídku auto-moto zboží a služeb. Jsme společnost, která poskytuje profesionální auto-moto služby. Montujeme do aut automatické ovládání spojky (autoclutch). Službu pravidelných prohlídek určitě oceníte. Do nabídky našich služeb patří také rozvoz motorové nafty firmám vlastní cisternou. Mycí linka je u nás v provozu každý den. Zabýváme se také prodejem sortimentu kvalitní motorové nafty. U nás vám nabídneme také prodej kvalitní autokosmetiky. Naše autoškola Vám nabízí unikátní slevu pro samoživitelky. Naši studenti mohou zaplatit kurzovné na splátky. Naše autoškola realizuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Nabízíme opakované opravné zkoušky z písemných testů. Zabýváme se výukou dopravně psychologických testů pro absolventy výuky. Poskytujeme kvalitní, universální autodiagnostiku. Opravíme veškerou nefunkční autoelektroniku ve vašem voze. Přijďte si do naší autopůjčovny zapůjčit i dětskou sedačku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kříž, mytí automobilů

Naše nabídka v oblasti auto moto se může hodit opravdu každému. Naše znalosti oboru jsou na výborné úrovni. V kategorii auto-moto nabízíme oblíbené služby. Nechte si u nás své auto také šetrně ručně umýt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Korneliusz Walek, čistění interiérů

Chcete si koupit auto ? Nabízíme nejširší nabídku v oblasti auto moto. U našich profesionálů bude vaše auto v těch nejlepších rukách. Automatické ovládání spojky (autoclutch) je jednou z námi nabízených služeb. Postaráme se o pravidelné prohlídky vašeho plechového miláčka. Rozvoz motorové nafty firmám zajišťujeme vlastní cisternou. Staráme se o čistotu vašeho auta, využijte služeb naší mycí linky. Zabýváme se prodejem motorové nafty. Nabízíme kvalitní autokosmetiku pro váš automobil. Pro samoživitelky poskytujeme slevy na naše auto-moto služby. U nás mohou studenti zaplatit kurzovné i na splátky. Naše autoškola připravuje přednášky, praktická cvičení a jízdy. Naše autoškola nabízí mnoho služeb, mimo jiné i opakování opravných zkoušek. Poskytuje dopravně psychologické testy ke zkouškám. Naše firma je tou pravou volbou v oblasti autodiagnostiky. Opravíme veškerou nefunkční autoelektroniku ve vašem voze. V našem autobazaru Vám rádi zapůjčíme i dětskou sedačku pro Vaše nejmenší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Stejskal, mytí vozidel

Jsme profesionálové s širokou nabídkou v oblasti auto moto. Můžeme vám zaručit rychlost námi prováděných služeb. V našem autoservise vás obslouží pracovníci s kvalitními znalostmi. Přijďte se přesvědčit o našich profesionálních službách. Klademe si za cíl zvýšit kvalitu našich služeb. Naše firma vám ráda poskytne dobrou cenu auto-moto služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Čapla, mytí vozidel

Zajišťujeme komplexní služby v rámci nabídky v oblasti auto moto. Naše společnost dbá na profesionalitu auto-moto služeb. Přijďte si k nám pro automatické ovládání spojky. Postaráme se o správné fungování vašeho vozidla pomocí našich pravidelných prohlídek. Motorovou naftu zavezeme i do vaší firmy naší vlastní cisternou. Využijte služby naší mycí linky, která je vám k dispozici. U nás prodáváme také motorovou naftu. Zákazníkům nabízíme výběr ze široké nabídky kvalitní autokosmetiky. Matkám samoživitelkám nabízíme slevu. Máte finanční problém, nevadí, u nás můžete kurzovné hradit na splátky. Nabízíme Vám možnost přednášek v naší autoškole. Spolupracujeme s autoškolami, které nabízejí opakované opravné zkoušky z testů na řidičské oprávnění. U nás máte možnost absolvovat dopravně psychologické testy za výhodných podmínek. Autodiagnostika je také v nabídce našich služeb. Jsme autoservis poskytující opravu autoelektriky. V naší půjčovně vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné dětské autosedačky. Svěřte nám své auto k ručním mytí, které provádíme šetrným způsobem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Csölle, ruční mytí aut

Naše společnost se zaměřuje na poskytování bohaté nabídky služeb v oblasti auto moto. Naše firma se soustředí na poskytnutí profesionálních služeb. Ve světě auto-moto služeb se soustřeďujeme na kvalitu. V naší autoškole máme připravené slevy i pro samoživitelky. Do našich služeb patří také prodej levných autodílů. Naše firma se zaměřuje na prodej použitých náhradních dílů. Našim zákazníkům nabízíme k prodeji vybranou autokosmetiku. S námi prodávanou motorovou naftou budete tak spokojeni, že již nebudete chtít jinou. Zajišťujeme také provoz kvalitní mycí linky. Využijte možnosti rozvozu motorové nafty naší vlastní cisternou až do vaší firmy. Provádíme údržby, renovaci laků veškerých karoserií. Naše pravidelné prohlídky jsou velmi spolehlivé. Nabídka vozů s automatickým ovládáním spojky je samozřejmostí. Máte finanční problém, nevadí, u nás můžete kurzovné hradit na splátky. Připravujeme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Součástí naší nabídky je i ruční mytí aut. V případě zájmu si u nás můžete zapůjčit dětské autosedačky. Díky našim kvalitním opravám autoelektroniky jsme žádanou společností. S radostí vám přinášíme nabídku autodiagnostiky. Máme bohaté zkušenosti s prodejem náhradních dílů na všechny vozy. Nabízíme bohatý sortiment náhradních dílů. V oblasti prodeje hliníkových disků se na nás neváhejte obrátit. V nabídce našeho sortimentu najdete i kvalitní lité disky. K dostání jsou u nás i ocelové disky nejvyšší kvality. Naše nabídka zahrnuje i plechové disky. Zajišťujeme dopravně psychologické testy pro řidiče. V naší autoškole můžete absolvovat opakované opravné zkoušky. Věnujeme se prodeji lakovacího materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Böhm - Romi

Naše nabídka v oblasti auto moto služeb je přesně to, co hledáte. Na rychlost služeb nikdy nezapomínáme. Naše firma se zaměřuje na moderní auto-moto služby. Oblíbená verze našich produktů slaví všeobecný úspěch. S ochotou pro vás zajistíme veškeré služby v oboru auto-moto. Serióznost a kvalita je našich služeb záštita.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štefan Roztočil, čistění interiérů

Díky naší nabídce v oblasti auto moto vždy budete mít po ruce to, co zrovna potřebujete. Naše ceny vás udiví, ale kvalita našich služeb ještě víc. Zaplaťte Vaše kurzovné na splátky - v naší autoškole Vám rádi vyjdeme vstříc. Naše firma nabízí samoživitelkám zajímavé slevy. Sháníte levné autodíly, neváhejte se obrátit na nás. Nabízíme použité náhradní díly všeho druhu. V naší nabídce prodeje je široký sortiment autokosmetiky. Prodej nafty je naše hlavní zaměření. Přijeďte vyzkoušet profesionální služby naší mycí linky. Motorovou naftu dovezeme do vaší firmy vlastní cisternou. Zodpovědně provádíme pravidelné prohlídky motorových vozidel. Nechejte si u nás udělat automatické ovládání spojky (autoclutch). Naši zákazníci mají možnost se zúčastnit odborných přednášek, které pořádáme. Odborně vás připravíme na opakování opravné zkoušky. Vyzkoušejte služby naší půjčovny dětských autosedaček. Naši specializovaní pracovníci vám poskytnou opravu autoelektroniky. Nabízené služby autodiagnostiky určitě uvítáte. Poskytujeme prodej kvalitních náhradních dílů na všechny vozy. Dodáváme vám kvalitní náhradní díly pro váš automobil. Pro naše klienty zajišťujeme také prodej hliníkových disků. Jsme odborníci na prodej litých disků. Zvolte si u nás i vhodné ocelové disky. Našim klientům nabízíme také koupi plechových disků. Nabízíme Vám výhodné podmínky pro absolvování dopravně psychologického testu. Nabízíme lakovací materiál k prodeji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Štěpán, mytí aut

Jsme profesionálové s širokou nabídkou v oblasti auto moto. U naší společnosti můžete využít nabídku moderních auto-moto služeb. Kvalita našich služeb je u nás na prvním místě. Poskytujeme služby profesionálního čištění aut v naší mycí lince. Nabízíme rozvoz motorové nafty vlastní cisternou do vaší firmy. Naše služby zahrnují také měření emisí. Využijte naší výhodné nabídky pravidelných kontrol vozidla. Nezapomínáme ani na velmi populární službu automatického ovládání spojky (autoclutch). Prodáváme vysoce kvalitní motorovou naftu. Zabýváme se také prodejem kvalitní autokosmetiky. U nás si nemusíte půjčit jen auto, ale dokonce i autosedačku. Jsme autoservis poskytující opravu autoelektriky. Nyní je nově v naší nabídce také autodiagnostika. Naše škola nabízí doučování na dopravně psychologické testy k závěrečným zkouškám. Odborně vás připravíme na opakování opravné zkoušky. Připravujeme přednášky, praktická cvičení a jízdy. U nás máte možnost kurz platit formou splátek. Samoživitelkám poskytneme slevy na naše spolehlivé auto-moto služby. Specializujeme se na šetrné ruční mytí aut.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martina Krpcová, mytí vozidel

Disponujeme nejlepší nabídkou v oblasti auto moto. Jsme spolehliví a seriozní. Nabízíme profesionální a odborné rady při výběru vozu. Nabízíme vám moderní služby v oblasti auto-moto. Naši prodejci vám pomohou vybrat oblíbenou značku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku