Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Chirurgické ordinace

 
 

MUDr. Igor Janík, chirurg

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Dostalík, chirurg

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Klademe vysoký důraz na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. U nás se setkáte pouze s odbornou péčí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřich Prokop, chirurg

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Součástí našich služeb je i možnost využít poradenství. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Samozřejmostí jsou konzultace s naší firmou. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. V naší chirurgické ordinaci naleznete atestované lékaře s letitou praxí v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ivana Dychusová, chirurg

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Provozujeme všeobecnou chirurgickou ordinaci a ambulanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamocentrum Femina, s.r.o.

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Poskytneme vám individuální přístup. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Leszek Kluz, chirurg

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Matloch, chirurg

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Dbáme zejména na příjemné prostředí. V rámci našich komplexních služeb vám poskytneme i zdravotnické poradenství. V oblasti zdravotnictví máme opravdu bohaté znalosti. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Ilja Piňos, chirurgická a traumatologická ambulance, s.r.o.

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Všetíček, Ph.D., chirurg

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Zajišťujeme také odborné poradenství. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Hrbáček, chirurgie

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. U nás je vždy příjemné prostředí. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku