Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Chaty a chalupy

 

Tomáš Krejčí TK - Interiér

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Využijte možnosti ubytovat se ve velmi příjemném prostředí. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků Mládí 1

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Zajistíme Vám pronájem celé chaty. Nejen při chladných večerech u nás můžete posedět u krbu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Bohdálek - Turistická chata Švarná Hanka

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. U nás můžete využít levné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Zajděte si k nám do baru na drink. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. Můžete se připojit k wifi síti. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Pozvěte svůj protějšek ke krásné jízdě na lodičce. K dispozici jsou vám také oblíbené šipky. K vybavení našich koupelen patří vana. S ubytováním vám můžeme nabídnout i možnost polopenze. Doporučujeme vám využít naše ubytovací služby a posoudit tak jejich vysokou kvalitu. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Josef Rylko

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. V nabídce máme rodinné pobyty. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Naše obsáhlá nabídka služeb zahrnuje také rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Navštívit můžete i náš pěkný bar. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Naše šipky jsou vám k dispozici. Krásné ubytování s možností projížďky na lodičkách naleznete v naší nabídce. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bio Crystal, s.r.o.

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Hostům nabízíme ubytování na chatě, která je vkusně zařízena a moderně vybavena. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v kvalitním hotelu. Pro vyjížďky na vodě nabízíme lodičky. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb vám nabízíme i bar. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barbora Pustelníková - Chata Dukla

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Přijeďte k nám také na sportovní soustředění. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Pro nenáročné milovníky přírody nabízíme ubytování v našem kempu. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. V naší chatě se můžete ubytovat za výhodné ceny. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Užijte si u nás i jízdy na lodičkách. Hosté si u nás mohou také zahrát šipky. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. U nás můžete využít levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Kuťák, ubytování v rekreační chatě

Zajistíme Vám odpovídající ubytování. V rámci našich komplexních ubytovacích služeb je možnost využití elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. Ubytujete-li se u nás, nabídneme vám romantickou projížďku na lodičkách. S naší nabídkou je spojené využití šipek. V koupelně je k dispozici vana. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Připravíme vám chutná jídla z naší nabídky. Využijte možnost navštívit také náš bar! Neváhejte se ubytovat v naší chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Eva Bojková, nabídka ubytování

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Ubytujte se v našem kempu! Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme možnost půjčení lodiček. Populární šipky jsou vám k dispozici pro volné večery. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Walachová - Rodinný penzion U Haliny

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Ubytujte se v našem kempu! Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Nabízíme vám příjemné pobyty v prostorách našeho rekreačního střediska. Během pobytu u nás zajisté oceníte možnost návštěvy baru. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Pod pergolou si můžete odpočinout za jakéhokoli počasí. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. S wifi u nás můžete počítat. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Nabízíme využití šipek. Děti si jistě užijí jízdy na lodičkách. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování na chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Stebel, chaty a chalupy

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Rádi ubytujeme také školní skupiny. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Abyste se u nás cítili dobře, nabízíme vám šipky. Krásné ubytování s možností projížďky na lodičkách naleznete v naší nabídce. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku