Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Český rybářský svaz

 

Český rybářský svaz, místní organizace Klimkovice

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, výbor územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Ostrava

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí DUHA Ostrava

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Frýdek-Místek

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz,místní organizace 2 Casting

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Jablunkov

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Bystřice

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Nabízíme ochotu a profesionalitu. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Specializujeme se na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Třinec

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Pořádáme společná setkávání svých členů. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Frýdlant nad Ostravicí

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku