Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Auto-Moto > Auto-moto služby

Auto-moto služby

 
 

TipCars

Nechte nás zařídit vám jakékoli služby v oblasti auto-moto. V naší autoškole máte nyní možnost využít kurz autoškoly na splátky. Naše služby jsou samoživitelkám k dispozici se slevou. Využijte možnost nákupu levných autodílů. Nabízíme prodej různých použitých automobilových náhradních dílů. Nabízíme služby v oblasti prodeje autokosmetiky. Prodáváme čistou motorovou naftu bez jakýchkoli příměsí. Jako další službu motoristům nabízíme provoz mycí linky. Při rozvozu motorové nafty do firem využíváme vlastní cisterny. Při vaší návštěvě nezapomeňte na naši službu pravidelných prohlídek. Zajistíme vám také automatické ovládání spojky (autoclutch). Chcete-li se dozvědět více, navštivte naše přednášky. Využijte možnosti opakování opravných zkoušek v naší autoškole. Nabízíme vám zajištění dopravně psychologických testů. U nás máte možnost i zapůjčení dětské autosedačky. Naši pracovníci vám zajistí opravu vaší autoelektroniky. Zaměřujeme se také na nabídku autodiagnostiky. V rámci našich služeb poskytujeme prodej kvalitních náhradních dílů na všechny vozy. Zajišťujeme prodej náhradních dílů. Nezapomínáme také na prodej hliníkových disků. U nás si můžete opatřit i lité disky. Součástí našeho sortimentu jsou i ocelové disky. Našim klientům prodáváme i plechové disky. Zajišťujeme také prodej lakovacího materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ascom, s.r.o.

Zaručeně vás nadchne naše nabídka v oblasti auto moto. Využijte serióznosti našich služeb. V našem oboru nabízíme profesionální služby. S oblíbeností naší společnosti na auto-moto služby budete spokojeni. Pro naše služby je znalost oboru podstatná. Cílem našich oprav je kvalita, díky které vracíme našim zákazníkům zpět spolehlivější auto než bylo dřív.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reality UNO, s.r.o.

Poskytujeme nepřeberně širokou nabídku v oblasti auto moto. Vyzkoušejte si naši novou službu automatického ovládání spojky (autoclutch). Pravidelnou prohlídku vašeho vozidla provedeme rychle a spolehlivě. Disponujeme vlastní cisternou pro rozvoz motorové nafty. Mezi naše nové služby patří provoz mycí linky. Motorová nafta patří také k námi nabízenému zboží k prodeji. V našem prodeji naleznete široký výběr autokosmetiky. Pro naše zákaznice, samoživitelky, máme připravené lákavé slevy. Pokud máte problém uhradit kurzovné najednou, jistě vás zaujme naše možnost splátek. Zavítejte k nám, chcete-li se zúčastnit některé ze zajímavých přednášek z oblasti auto-moto. Naše autoškola poskytuje náhradní termíny pro opakované opravné zkoušky pro ty, kteří neuspěli. V naší autoškole máte možnost absolvování dopravně psychologických testů. Nabízené služby autodiagnostiky určitě uvítáte. V případě potřeby opravy autoelektroniky nás neváhejte kontaktovat. Půjčte si u nás i dětskou autosedačku a můžete vyrazit na rodinný výlet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autopůjčovna Rentík

Naše nabídka v oblasti auto moto vás přesvědčí o kvalitě našich služeb. Díky zařízení autoclutch je spojka ovládána automaticky. Nabízíme pravidelné prohlídky vozů. Nabízíme rozvoz motorové nafty vlastní cisternou. Dovolujeme si vás upozornit na naši novou službu, a to sice provoz mycí linky. S námi prodávanou motorovou naftou budete tak spokojeni, že již nebudete chtít jinou. V oblasti prodeje se zaměřujeme na autokosmetiku. U nás mají samoživitelky možnost uplatnit slevu na naše služby. Naše autoškola Vám nabízí možnost platby kurzovného na splátky. Nabízíme Vám možnost přednášek v naší autoškole. Naše autoškola Vám nabízí možnost opakování opravných zkoušek. Nabízíme dopravně psychologické testy nejen pro řidiče z povolání. Autodiagnostika je také v nabídce našich služeb. Opravíme veškerou nefunkční autoelektroniku ve vašem voze. S naší půjčovnou dětských autosedaček budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Kalný, auto-moto

Chcete si koupit auto ? Nabízíme nejširší nabídku v oblasti auto moto. Spokojenost našich klientů je pro nás velmi důležitá, a proto jim poskytujeme pouze kvalitní služby. Myslíme na všechny a proto pro Vás máme připravenou exkluzivní slevu pro matky samoživitelky. Využijte naší nabídky na prodej autokosmetiky. U nás prodáváme také motorovou naftu. Po využití provozu naší mycí linky bude vaše auto vypadat jako nové. Při rozvozu vlastní cisternou zásobujeme firmy motorovou naftou. Zajišťujeme asistenční službu. Pravidelné prohlídky získáte u nás za velmi atraktivní ceny. Naše půjčovna nabízí mnoho tipů vozidel, které si můžete zapůjčit za skvělé ceny. Příjemným bonusem pro vás může být služba automatického ovládání spojky (autoclutch). Pokud si nemůžete dovolit zaplatit řidičské oprávnění najednou, přijďte k nám - rádi se s Vám domluvíme na platbě kurzovného na splátky. Zorganizujeme pro vás přednášky, praktická cvičení a jízdy. Pokud potřebujete zapůjčit dodávku, přijďte k nám, rádi Vám ji pronajmeme. Využijte možnosti pronájmu mikrobusu z naší autopůjčovny. Poradíme vám v oblasti asistenčních služeb. Využijte našich dlouhodobých pronájmů vozidel. Nabízíme Vám možnost přistavení vozidla na Vámi určené místo. Samozřejmostí je i aktuálně platná dálniční známka. Naše auta jsou vybavena spolehlivou a výhodnou pojistkou. Spolehněte se na nás v oblasti oprav autoelektroniky. Nyní je nově v naší nabídce také autodiagnostika. Doučujeme zákazníky pro splnění dopravně psychologických testů. Zajistíme odbornou přípravu na opakování opravné zkoušky pro neúspěšné absolventy. Můžete si u nás také zapůjčit dětskou autosedačku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Meca - rent, s.r.o.

Naše firma se soustředí na nabídku v oblasti auto moto. Kvalita je při nabízení našich auto-moto služeb samozřejmostí. Můžeme vám zajistit namontování automatického ovládání spojky (autoclutch). Naše firma nabízí pravidelné prohlídky za skvělé ceny. Díky tomu, že máme vlastní cisternu, můžeme firmám nabídnout rozvoz motorové nafty za levnější cenu. Zajišťujeme provoz mycí linky. Prodáváme vysoce kvalitní motorovou naftu. Zaměřujeme se na prodej veškeré autokosmetiky. Pokud jste samoživitelka, můžete využít zajímavé slevy. V naší nabídce nově kurzovné na splátky. Nabízíme přednášky, praktická cvičení a jízdy. Pomáháme vám se učit na opakované opravné zkoušky na řidičské oprávnění. Klientům zajišťujeme dopravně psychologické testy. Autodiagnostika je také v nabídce našich služeb. Poskytujeme poradenství a opravy veškeré nefunkční autoelektroniky. Naše půjčovna vám ráda nabídne i dětské autosedačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AP - AUTO PRAHA, s.r.o.

Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku v oblasti auto moto. S námi se nemusíte bát jednat, jsme profesionálové v každém směru. Vše pro Vaše auto najdete v naší nabídce autokosmetiky. Rádi vám nabídneme k prodeji kvalitní motorovou naftu. Rádi vás přivítáme a umyjeme vaše auto v naší moderní mycí lince. Objednejte si u nás motorovou naftu, kterou vám dovezeme ve vlastní cisterně. Zaměřujeme se na pravidelné prohlídky dopravních prostředků. Nabízíme služby v oblasti zapůjčení motorových vozidel. Mezi našimi službami nechybí automatické ovládání spojky (autoclutch). Rádi Vám v naší autoškole poskytneme exklusivní slevu pro matky samoživitelky. Nabízíme možnost uhradit kurzovné na splátky. Poskytujeme možnost pronájmu dodávek. U nás Vám rádi poskytneme auto k dlouhodobému pronájmu. GPS je součástí našich automobilů. Potřebujete opravit autoelektroniku, nechte to na nás. Poskytujeme kvalitní, universální autodiagnostiku. Zajišťujeme doučování na dopravně psychologické testy pro řidiče. Opakování opravných zkoušek je samozřejmou součástí služeb poskytovaných naší autoškolou. Realizujeme přednášky, praktická cvičení a jízdy. V případě zájmu si u nás můžete zapůjčit dětské autosedačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autopůjčovna WanCar

V naší nabídce v oblasti auto moto vždy naleznete to, co zrovna potřebujete. Nabízíme vám také zajištění automatické ovládání spojky pro vaše vozidla. Naše půjčovna se zaměřuje na půjčování automobilů. Zaměřujeme se na pravidelné prohlídky dopravních prostředků. Firmám nabízíme rozvoz motorové nafty vlastní cisternou. Naši zákazníci oceňují také provoz naší mycí linky. Zabýváme se prodejem motorové nafty. Naše firma se také zabývá prodejem autokosmetiky. Naše firma nabízí samoživitelkám zajímavé slevy. U nás mohou studenti uhradit kurzovné i na splátky. Nabízíme Vám možnost přednášek v naší autoškole. Nezvládli jste opravné zkoušky, připravíme vás na úspěšné absolvování opakované zkoušky. Dopravně psychologické testy díky nám zvládnete s přehledem. Nabízíme vám i možnost autodiagnostiky. V naší provozovně vám profesionálně poradíme a opravíme vadnou autoelektroniku. Věnujeme se také půjčování dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autopůjčovna J+J

Motoristé jistě ocení naši velkou nabídku produktů z oblasti auto-moto. Z našich služeb můžete využít také zajištění automatické ovládání spojky. Naši pracovníci vám poskytnou pravidelnou prohlídku vozu. Využijte možnosti rozvozu motorové nafty firmám vlastní cisternou. Provoz naší mycí linky je uzpůsoben tak, aby vyhověl velkému množství zákazníků. Nabízíme vám k prodeji kvalitní sortiment motorové nafty. U nás vám nabídneme k prodeji také kvalitní autokosmetiku. V naší autoškole Vám nabízíme množství slev pro každého. Například i pro samoživitelky. Kurzovné lze u nás uhradit i na splátky. Zúčastněte se našich profesionálních přednášek. Nabízíme opakované opravné zkoušky z autoškoly.. Absolvujte dopravně psychologický test u nás za příznivých podmínek. Přicházíme s nabídkou spolehlivé autodiagnostiky. Jsme profesionály v oblasti oprav autoelektroniky. V naší půjčovně si vyberete vhodnou autosedačku pro vaše dítě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autopůjčovna ROSTCAR s.r.o.

Pro zákazníky připravujeme také nabídku v oblasti auto moto. Vaše auto opravíme kvalitněji než konkurence. Poskytujeme slevy pro samoživitelky. Naše firma se také zabývá prodejem autokosmetiky. U nás doplníte motorovou naftu do vašeho auta. Zajišťujeme také provoz kvalitní mycí linky. Rádi vám přivezeme motorovou naftu vlastní cisternou. Postaráme se o pravidelnou prohlídku vašeho vozu a tím vám ušetříme čas, který byste tím strávili. Naše atraktivní ceny vás zaujmou v naší půjčovně. I vaše vozidla mohou mít naše automatické ovládání spojky. Přijďte využít možnosti platby kurzovného na splátky do naší autoškoly. Navštivte naše odborné přednášky. Nabízíme dlouhodobé pronájmy za příznivé ceny. Nabízíme kvalitní služby v oblasti krátkodobých pronájmů. V naší autopůjčovně si můžete půjčit automobil s dálniční známkou. Postaráme se vám o servis GPS. Provádíme servis klimatizací. Půjčujeme vozy zabezpečené pojištěním. Jsme vyhledávanou společností v oblasti oprav autoelektroniky. V našich službách nabízíme spolehlivou autodiagnostiku. Zprostředkujeme vám dopravně psychologické testy na zkoušky. Odborně vás připravíme na opakování opravné zkoušky. Našim zákazníkům poskytujeme zapůjčení dětských autosedaček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku