Oblíbeno.cz
 
Katalog firem

Archivy

 

ARCHOS, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostředí. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Specializujeme se na poradenství v oblasti vzdělávání. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou naši vyškolení zaměstnanci. Vedení naší vzdělávací instituce klade velký důraz na kultivovaný projev a znalosti personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archiv města Ostravy

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Naši vyškolení zaměstnanci vyučují zajímavým způsobem. Serióznosti využíváme i při vzdělávání. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

Zajišťujeme kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. Pro naše studenty také zajišťujeme poradenství. Podporujeme rozvoj znalostí. Vyškolení zaměstnanci jsou naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CVDS Bohemia, s.r.o.

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Naše vzdělávací instituce vám jistě přinese bohaté znalosti. Našim záměrem je ochotné jednání. Specializujeme se na odborné poradenství. Naši vyškolení zaměstnanci se vám budou plně věnovat v zájmu vašeho vzdělání. Vedení naší vzdělávací instituce důsledně dbá na serioznost personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BOZ spol. s r.o.

Naši zaměstnanci se zaměřili na vytvoření příjemného prostředí a přátelské atmosféry. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost naší vzdělávací instituce. Nabízíme vzdělávací služby za seriózní ceny. Máme velké znalosti k učení druhých.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský zemský archiv v Brně

V naší instituci najdete příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme ochotní vám pomoci s vašim vzděláním. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Četba rozvíjí vaši fantazii a k tomu dopomáhá i naše knihovna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archiv města Brna

Naše instituce zajišťuje kvalitní vzdělávání i díky příjemnému prostředí. Během výuky se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci. Rádi Vám předáme své znalosti. Nabízíme individuální poradenství, které vychází z potřeb jedince. Naše instituce je cestou k dráze profesionálního fotografa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

A.L.C.Z., a.s.

Ve spolupráci s naším personálem jsme v naší vzdělávací instituci zajistili velmi příjemné a přátelské prostředí. Se službami naší instituce a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Naší serioznosti můžete důvěřovat. Můžeme vám nabídnout skvělé znalosti v mnoha oblastech. Za špičkové vyškolení našich zaměstnanců ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INKAM

Příjemné prostředí naší instituce je připraveno na vaši návštěvu. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Díky kvalitnímu vyškolení vám naši zaměstnanci mohou nabídnout to nejlepší. Kromě studia nabízíme i seriózní přístup ke vzdělávání. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iron Mountain Česká republika, s.r.o.

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. Zabýváme se poradenstvím v oblasti školství. Zabýváme se předáváním znalostí z různých oblastí. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky. V rámci naší instituce nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou s vaším vzděláním. Vystudujte náš obor a staňte se podnikatelem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku