Oblíbeno.cz
 
Katalog firem
Katalog firem > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Alternativní medicína a léčitelé

Alternativní medicína a léčitelé

 

Masáže Ing. Libor Mazal

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. U nás je ochota a vstřícný přístup samozřejmostí. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Ožanová, masérské práce

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Jsme specialisté na odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Gavenčiaková - masáže, poradenství

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Objednejte se k nám na konzultace. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Eva Holečková, léčitel

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Součástí našich služeb je i možnost využít odborné péče. Garantujeme vám individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reiki a masáže - Zuzana Vopěnková

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme individuálně, podle vašich potřeb a představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Ostrak, alternativní medicína

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Náš individuální přístup vám poskytneme při každé návštěvě. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alois Urbiš - Agentura Alter Ego

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Čermák, léčba světlem

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné zdravotnické konzultace. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Šustková - kineziolog

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kodrle - masér

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Konzultace jsou nezbytným předpokladem pro volbu vhodné námi nabízené procedury. Naši odborníci budou ochotně řešit vaše záležitosti. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Máme široké znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Jistě oceníte náš individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku